Dlaczego teczki reklamowe to ważny element biznesu?

Dodano: 2022-10-15

W wielu firmach wydrukowane dokumenty trafiają do rąk klientów i współpracowników. Czasami jest to oferta, innym razem projekt, a często – umowa. Bez względu na to, jaka jest treść wydruku, warto zadbać o to, by został on wręczony w schludnej tekturowej teczce, najlepiej z firmowym nadrukiem. Dlaczego to takie ważne?

Schludny i profesjonalny wygląd dokumentów

Dokumenty wydrukowane na zwykłym papierze niestety są bardzo podatne na zniszczenie. Kartkę łatwo pognieść, a przeniesiona w dłoni z biura do samochodu podczas mżawki, szybko wchłania wodę. Treść dokumentu może stać się wtedy nieczytelna, a dokument – nieprzydatny. Aby zawsze prezentował się on schludnie, warto przekazywać go w sztywnej, tekturowej teczce. Jest to ważne, tym bardziej że np. oferta z rąk pracownika trafia później wyżej, do rąk szefa. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak ważne jest pierwsze wrażenie, które zrobi. Dokumenty w teczce łatwiej też odnaleźć, jeśli wylądują w stercie innych wydruków.

Reklama na teczce: dlaczego warto ją mieć?

Dlaczego na teczkach warto umieścić nazwę firmy, jej logo czy hasło? Teczka automatycznie stanie się reklamą Twojej firmy. Teczki reklamowe wraz z zawartością przekazywane są z rąk do rąk, a przy każdej „podróży” ich okładki widuje wiele postronnych osób. Nawet krótki rzut oka wystarczy, by zapamiętali nazwę firmy, a gdy będą szukać danego produktu czy usług – jej nazwa wyda im się znajoma. To może przesądzić o skorzystaniu z Twojej oferty jako tej, która podświadomie wzbudzi w nich zaufanie. Ładna firmowa teczka jest też dla potencjalnego klienta informacją, że dany podmiot dba o każdy szczegół swojej działalności, co sugeruje, że również i o obsługę klientów.

Logo

WLEPKI Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Realizacja futureindesign | Regulamin