Jakimi technikami znakuje się kalendarze książkowe?

Dodano: 2023-07-08

Kalendarze książkowe to nie tylko narzędzia służące do zapisywania ważnych terminów i wydarzeń. Są także doskonałym nośnikiem reklamy, który pozwala na umieszczenie logo lub innych elementów graficznych przedstawiających Twoją markę. Przekonaj się, jakimi technikami można znakować kalendarze książkowe.

Wyjątkowy kalendarz z własnym nadrukiem

Obecnie istnieje wiele różnych metod znakowania kalendarzy książkowych. W naszej drukarni w Sosnowcu zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając wysoką jakość usług i kompleksową obsługę. Realizujemy rozmaite gadżety reklamowe z własnym nadrukiem, co pozwala na realizowanie projektów idealnie dobranych do potrzeb.

Warto też poznać nieco bliżej techniki, jakie znajdują zastosowanie w przypadku znakowania kalendarzy książkowych.

Dzięki wykorzystaniu elastycznego tamponu, który przenosi farbę na powierzchnię kalendarza, uzyskujemy precyzyjny i trwały nadruk. Tampodruk doskonale sprawdza się przy małych i średnich nakładach oraz na powierzchniach nierównych, takich jak okładka kalendarza książkowego.

To technika stosowana przede wszystkim do znakowania większych powierzchni. Wyróżnia się doskonałą jakością oraz trwałością nadruku, co jest szczególnie ważne w przypadku gadżetów reklamowych, które mają służyć przez cały rok.

To technika, która pozwala na uzyskanie eleganckiego i subtelniejszego efektu niż klasyczny nadruk. Polega ona na uwypukleniu wzoru na powierzchni materiału za pomocą specjalnej formy.

To proces wykonania haftu z wykorzystaniem maszyn sterowanych komputerowo. W przypadku kalendarzy książkowych, haft stosowany jest przede wszystkim na okładkach z miękkimi tkaninami, np. filcem.

Pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnego i trwałego nadruku na różnych materiałach. W przypadku kalendarzy książkowych druk cyfrowy jest idealny do znakowania okładek z twardymi i gładkimi powierzchniami, takimi jak karton czy tworzywo sztuczne.

Logo

WLEPKI Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Realizacja futureindesign | Regulamin